В Кременчуці викрито «цех» з виробництва фальсифікованої горілки
14 травня 2015, 04:00

Днями у Кременчуці працівники оперативного відділу податкової міліції припинили роботу «цеху» з незаконного виробництва фальсифікованої горілки

Днями у Кременчуці працівники оперативного відділу податкової міліції Кременчука виявили та припинили такий собі «сімейний підряд» — «цех» з незаконного виробництва фальсифікованої горілки, який утримували батько й син.

Вказані особи на території приватного домоволодіння в антисанітарних умовах здійснювали незаконне виробництво лікеро-горілчаних напоїв шляхом змішування спирту з водою і збували їх на території Кременчука та населених пунктів Кіровоградської області. Для зберігання сировини (спирту) орендували гаражні приміщення, які постійно змінювалися.

При санкціонованому обшуку на території домоволодіння і гаражних приміщень з незаконного обігу вилучено 1 300 літрів водно-спиртової суміші, 90 літрів спирту, порожня тара для зберігання алкогольних напоїв, воронки, шланги, спиртометри. Орієнтовна загальна вартість вилучених технічних засобів становить 121тис.грн.

Відібрано зразки вилученої продукції, направлено для проведення експертного дослідження. У разі встановлення, що ці алкогольні напої становлять загрозу для життя і здоров’я людей «бутлегерам» загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.

Про це повідомив інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ

Обсуждение закрыто.