Вночі російські найманці вели вогонь по мирним населеним пунктам — прес-центр АТО
20 травня 2015, 02:36

Вчора загарбники продовжили обстрілювати наші позиції

Вчора загарбники продовжили обстріл наших позицій та мирних населених пунктів, використовуючи танки, артилерію, міномети, гранатомети, крупнокаліберні кулемети та інші види озброєння.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

На Луганському напрямку злочинці стріляли з зенітних установок, мінометів та гранатометів по Щастю, Трьохізбенці, Кримському. Зокрема двічі вночі обстрілювали з мінометів безпосередньо саме місто Щастя.

У напрямку Авдіївки злочинці неодноразово з різних видів озброєння обстрілювали Золоте, Кірово, Катеринівку , Попасну, Ленінське та Майорськ.

На Донецькому напрямку, використовуючи міномети і артилерію заборонених Мінськими домовленостями калібрів, варвари вели вогонь по Верхньоторецькому, Піскам, шахті Бутовка, Новоласпі. По Опитному та Піскам стріляв і ворожий танк. Близько опівночі по Піскам бандити гатили вже з 120 мм. мінометів, використовуючи запалювальні боєприпаси.

У районі Маріуполя загарбники, продовжили обстрілювати багатостраждальне Широкине. Злочинці використовували танк, міномети, гранатомети. Стріляли і снайпери.

Окрім Щастя, вночі, російсько-терористичні найманці підступно вели вогонь по мирним населеним пунктам Гранітне, Катеринівка та Попасна.