Воїнам АТО хочуть зарезервувати 9 га землі
14 травня 2015, 08:53

Рішення ухвалили члени спеціальної комісії, яка створена при міськвиконкомі.

На сесії міськради в травні для воїнів АТО буде зарезервовано 9 га землі. Таке рішення ухвалили члени спеціальної комісії, яка створена при міськвиконкомі.

Як повідомила начальник управління архітектури Олександра Волощенко, одна ділянка площею 2,65 га зарезервована на Молодіжному (на місці, де починали будувати будинок престарілих). Друга ділянка — в кварталі № 297 площею 1,3 га. А також ділянку площею 13,4 га буде зарезервовано у сквері «Депутатському». Ще одна ділянка, площею 2,4 га зарезервують на Лашках, ділянка площею 2 га — у Крюкові по вулиці Сербіченка, ще одну ділянку площею 1,13 га резервують у Крюкові , а восьму — на вулиці Космонавтів площею 1,13 га.

Для того, щоб ці ділянки були запроектовані з відповідною зміною Генерального плану Кременчука з міського бюджету планують виділити 600 тисяч гривень. Кошти витратять на послуги проектувальників з «Дніпромісто» частинами. Скільки саме на зарезервованих землях буде виділено ділянок в мерії обіцяють приблизно підрахувати найближчим часом.

Обсуждение закрыто.