4 учасники АТО отримали посвідчення, а рідні загиблих 2-х героїв — орден «За мужність»
23 червня 2015, 05:00

Було вручено 2 ордени «За мужність» ІІІ ступеня посмертно (відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка) рідним кременчужан, які загинули в зоні АТО — Сергія Кривченка і Анатолія Білоуса.

Уже 8 кременчужан отримали посвічення учасників війни через Кременчуцький військкомат.

23 червня посвідчення учасника АТО і нагрудний знак ветерана війни, учасникам бойових дій вручив перший віце-мер Віктор Калашник. Один з учасників АТО був у відрядженні.

Посвідчення отримали:

«Нехай війна якнайшвидше закінчиться», — таким коротким, але містким було побажання від тих, хто пройшов усі жахи цієї війни.

Також було вручено 2 ордени «За мужність» ІІІ ступеня посмертно (відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка) рідним кременчужан, які загинули в зоні АТО — Сергія Кривченка і Анатолія Білоуса.

35-річний кременчужанин Анатолій Білоус служив у 92-й окремій механізованій бригаді і загинув 26 січня в районі Трьохізбенок Луганської області. Герой отримав поранення в голову мінометним осколком.

А 29-річний кременчужанин Сергій Кривченко теж служив у 92-ій механізованій бригаді. Боєць знаходився на блокпосту, коли вибухнув фугас.

Нагороди отримали мати Анатолія Білоуса і дружина Сергія Кривченка.

Обсуждение закрыто.