Аваков: «Знайшли вбивць Олеся Бузини»
18 червня 2015, 07:54

Сьогодні вранці ( 18 червня – прим. ред.) двоє встановлених підозрюваних були затримані. Двоє киян: Медведько Андрій Олександрович, 27.09.1989 р.н, Поліщук Денис Валерійович, 14.06.1990 р.н.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив, що правоохоронці затримали двох підозрюваних у вбивстві публіциста Олеся Бузини. Пізніше міністр дописав, що впіймали вже і третього.

«16 квітня, близько першої години дня, двоє злочинців розстріляли колишнього шеф-редактора газети «Сегодня» Олеся Бузину. Сьогодні вранці злочинці були затримані.

Карний розшук і слідство МВС два місяці розслідували це вбивство. Встановили факти й отримали прямі докази участі у цьому злочині групи осіб, в тому числі безпосередніх виконавців убивства.

Сьогодні вранці (18 червня – прим. ред.) двох встановлених підозрюваних затриманли Це двоє киян: Медведько Андрій Олександрович, 27.09.1989 р.н, Поліщук Денис Валерійович, 14.06.1990 р.н.,

Нами встановлено, коли, де і у кого зазначені особи придбали автомобіль, на якому згодом стежили за Бузиною. Саме на цьому автомобілі злочинці і зникли з місця вбивства.

У результаті зазначений автомобіль встановили і речові докази вилучили. За результатами проведених судових експертиз отримали прямі докази причетності зазначених осіб до скоєння цього вбивства.

Коли я говорю ПРЯМІ докази, це — в тому числі експертизи ДНК з покинутого злочинцями одягу з місця злочину, експертизи слідів в автомобілі, прямі впізнання свідків, матеріали негласного спостереження, яке вели оперативники карного розшуку МВС щодо підозрюваних у злочині.

Після проведення всіх необхідних гласних і негласних слідчих дій, збору всіх необхідних прямих доказів і доказів рано вранці 18 червня, зазначених осіб затримали», — проінформував Арсен Аваков.