Кременчук знову передав допомогу військовим
5 червня 2015, 08:10

«Ми закупили на 350 тис грн устаткування. 6 військових частин отримають спецобладнання, яке замовили Кременчуцькому місьвиконкому », — зазначив Віталій Малецький.

Сьогодні передали необхідне бійцям 92 окремої механізованої окремої бригади Збройних сил України, яка розташована в Харківській області.

Це генератор, зварювальний апарат, бензопилу та ремонтне обладнання , яке замовило командування цієї бригади.«Ми давно просили цю допомогу і нарешті, отримали. Просили звичайно набагато більше, але нам дали, те що змогли. Спасибі й на цьому! Це найнеобхідніше на сьогодні », — сказав командир відділення 92 механізованої окремої бригади Ігор Богомолов. Він сам кременчужанин і в цій бригаді багато наших земляків. Допомога потрібна, аби швидше ремонтувати військову техніку, яку відправляють на війну. Віце-мер Віталій Малецький передаючи спецобладнання зазначив, що від бійців заявок надходить багато і по мірі можливості міська влада Кременчука передаює в різні частини найнеобхідніше. Він нагадав, що у Кременчуці діє програма допомоги бійцям і на передбачено 3 млн грн. із міського бюджету. «Ми закупили на 350 тис грн устаткування. 6 військових частин отримають спецобладнання, яке замовили Кременчуцькому місьвиконкому », — зазначив Віталій Малецький.