На Кременчуцькому НПЗ стався вибух
15 червня 2015, 08:25

Близько 10 години ранку, 15 червня під час проведення зварювальних робіт у порожній ємності, стався вибух без горіння.

Близько 10 години ранку, 15 червня під час проведення зварювальних робіт у порожній ємності, де раніше зберігався метанол, стався вибух без горіння.

Начальник сектору із зв’язків з громадськістю ПАТ «Укртатнафта» Сергій Біленький зазначив, що під час проведення зварювальних робіт на пустій цистерні ємністю 300 м2 в цеху №18 (із виробництва метил-трет-бутилового ефіру) стався вибух без подальшого загорання. В результаті чого електрозварювальник, який працював на цьому об’єкті, впав з висоти і смертельно травмувався. Це працівник підрядної організації. На місце події виїжджала бригада «швидкої допомоги», але лікарі лише констатували смерть/

Наразі будь-якої загрози вибуху, пожежі чи завдання шкоди навколишньому середовищу немає. Нещасний випадок не відобразився на роботі підприємства. Кременчуцький НПЗ працює в штатному режимі.

Прокуратура Кременчука розпочала кримінальне провадження за частиною 2 статті 272 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою).

Обсуждение закрыто.