Стрілянина на смітнику: один загинув (ОНОВЛЕНО)
24 червня 2015, 19:07

В місті Комсомольськ на Полтавщині невідомий відкрив стрілянину по людям, дві людини отримали поранення. Один був у важкому стані, лікарям не вдалося його врятувати.

В місті Комсомольськ на Полтавщині невідомий відкрив стрілянину по людям, дві людини отримали поранення. Один був у важкому стані, лікарям не вдалося його врятувати. Як повідомляє прес-служба обласної міліції, інформації про подію надійшла в середу, 24 червня, у відділення Комсомольська.

До міліції заявили медики, до яких за допомогою звернулися дві людини. У 32-річного чоловіка було поранення в плече, у 35-річного — в живіт.

«В рамках кримінального провадження працівники міліції встановлюють обставини події, модифікацію травматичної зброї, з якої нанесені тілесні ушкодження, і особу, яка вчинила кримінальний злочин», — повідомили правоохоронці.

Один з поранених, якому 35 років, перебував у важкому стані. Лікарі говорять, що зробили все необхідне, але врятувати його не змогли. Товариші загиблого не виключають, що в нього стріляли з автомата. Інцидент стався ввечері 23 червня на одній з дач поблизу міста, а поряд смітник. Як повідомили знайомі вбитого, їхній товариш був одним з людей, які займалися роботою по сортуванню сміття, на міському звалищі, а виручені гроші витрачали на підтримку бійців в АТО. «Коли чоловік разом із знайомими сиділи на дачі біля смітника та вечеряли, з кущів пролунали постріли» – говорить громадянська дружина загиблого. За її словами міліція не вірить її свідченням, а схиляється до думки, що компанія розпивала спиртні напої та необережно використовувала пітарди. Жінка запевняє, що її добу протримали в міліції і досі не знайшли ніяких гільз. За даними telegraf.in.ua, волонтери пов’язують стрілянину на звалищі з тіньовим бізнесом з продажу металобрухту, для якого міське звалище була «перевалочним пунктом», а вони, починаючи з грудня 2014 року, цього сильно заважали.

Обсуждение закрыто.