Екс-радник Путіна: «Кремль вигадав спеціальну хромосому для росіян»
8 липня 2015, 16:11

Колишній радник президента Росії Андрій Ілларіонов переконаний, що Путін заганяє країну в глухий кут, спекулює на ядерному шантажі та вкладає великі кошти у пропаганду та діяльність спецслужб.

Колишній радник президента Росії Андрій Ілларіонов переконаний, що Путін заганяє країну в глухий кут, спекулює на ядерному шантажі та вкладає великі кошти у пропаганду та діяльність спецслужб. В Кременчуці, де Андрій Ілларіонов дав інтерв’ю в студії Громадського телеюачення, науковий працівник Інститута Катона у Вашингтоні, повідомив, що Путін хоче не всю Україну, а лише частину. Це вісім областей – серед яких південь країни та Донбас. «Первинний план Путіна провалився, адже сюди входили ще й Чернігівська, Сумська та Київська області» — повідомив Андрій Ілларіонов.

На його переконання зараз в Росії пропаганда поєднує як стиль імперського, радянського агітпрому так і ідей російського шовінізму, тобто «обраності» російської нації, її панування над єдиним «русским народом», куди нібито входять українці та білоруси. Початком війни Росії проти України Ілларіонов називає 27 липня 2013 року, коли Путін під час перебування у Києві заклав агітаційну основу під майбутню анексію Криму та окупацію частини території України. «Він тоді сказав про єдиний народ, куди входять українці, росіяни та білоруси і єдині ментальні та історичні складові трьох народів» — переповів екс-радник президента Росії.

Під час спілкування з журналістами російський економіст розповів й про те, у чому Україна вже програє Росії. Це кошти, які кожна з держав виділяє на фінансування армії. Хоча і в українських ЗМІ часто з’являється інформація про колосальні витрати, що направляють на оборону країни, з бюджету на 2015 рік, насправді ж, було виділено лише 5% ВВП. До того ж, минулого року цей показник взагалі ставив 1%. Натомість у Росії на війну з Україною витрачаються до 10% ВВП. Як результат у противника якісніша техніка, та краща амуніція. «Економлячи на цьому, армія втрачає людські життя», — зазначає А. Ілларіонов.

Радник президента Росії до 2005 року Андрій Ілларіонов, під час перебування в Кременчуці, розповів журналістам, який поганий документ про перемир’я «Мінськ-2» і для чого він їздить Україною.

Ну думку пана Ілларіонова, підписані угоди про припинення вогню у Мінську в лютому 2015 року — є помилкою української влади. Адже за цим документом, як стверджує російський екноміст, старший науковий співробітник американського Інституту Катона, Україна фактично погодилася із втратою суверенітету над частиною власного кордону із Росією визнанного міжнародним співтовариством. «Іншого виходу, або воювати до кінця, або ж залежати у внутрішній та зовнішній політиці від самопроголошених суб’єктів під назвами ДНР та ЛНР, немає» — вважає Андрій Ілларіонов.

Обсуждение закрыто.