Голова Конституційного Суду України Юрій Баулін прийшов до тями
27 липня 2015, 07:49

ДТП сталося на 320 км автодороги «Київ-Харків» учора, 26 липня, близько восьмої години вечора.

Голова Конституційного Суду України Юрій Баулін, що потрапив у ДТП учора ввечері, станом на першу годину дня 27 липня перебуває в свідомості. Про це повідомив виконуючий обов’язки головного лікаря Полтавської обласної клінічної лікарня ім. М.В. Скліфосовського Олександр Олійник.

ДТП сталося на 320 км автодороги «Київ-Харків» учора, 26 липня, близько восьмої години вечора.

Внаслідок зіткнення автомобілей Nissan і Toyota Camry на місці аварії загинули дві особи: водій і пасажир автомобіля Nissan. Інший пасажир – хлопчик 2003 р.н. – отримав травми, несумісні з життям, і загинув уночі в реанімації. Дівчинка 2004 р.н., що також знаходилася в автівці, зараз перебуває в тяжкому стані та отримує медичну допомогу в реанімаційному відділенні Полтавської дитячої міської клінічної лікарні. Водій та пасажир автомобіля Toyota Camry теж направлені до реанімації з важкими травмами – зараз вони проходять лікування в Полтавській обласної клінічної лікарні. Один з них – голова Конституційного суду України Юрій Баулін. Він у момент аварії знаходився на пасажирському сидінні.

«Хворі у свідомості, контактні, але вони ще знаходяться під дією снодійних препаратів, тому контакт з ними обмежений», — повідомив журналістам Олександр Олійник.

Також в.о. головного лікаря розповів, що після проведення обстежень були виконані оперативні втручання. Наразі пацієнти отримують лікування згідно медичних протоколів. Стан пацієнтів залишається важким, але стабільним. Наразі прямої загрози життю немає, але далекоглядні висновки лікарі поки що не роблять. За словами Олександра Олійника, питання про транспортування до Києва зараз не стоїть – найближчим часом постраждалі будуть проходити лікування в Полтаві.

Обсуждение закрыто.