Google Post I/O tour 2015 в Кременчуці
5 липня 2015, 14:42

4 липня в Кременчуці пройшов Google Post I/O tour 2015. Це захід на якому участники конференції Google I/O Extended 2015 розповідають про свої враження від події.

4 липня в Кременчуці пройшов Google Post I/O tour 2015. Це захід на якому участники конференції Google I/O Extended 2015 розповідають про свої враження від події. В часності було розказано як була організована конференція, атмосфера, тренди та передові технології компанії. Відкрито занавісу тайни над тим чим займаються відділи Google X та Google ATAP. Також в рамках події були показані різноманітні пристрої такі як: Chromebook Pixel, Cardboard, Nexus 9, Chromecast, LG G Watch та найочікуваніший — Google Glass.

У якості спікерів виступали Володимир Іванов — community manager та голова GDG Kyiv-Center, Сергій Цибровський та Ірина Величко — GDG Cherkasy. Вони розповідали про те як проходила подія, основні цифри, вподобані спікери та загальний дух конференції. В якості бонусу Сергій розповів про Ankara Android Developer Days 2015 — один з найкращих ІТ-івентів Європи, зорганізований однією з найкращих GDG-спільнот світу.

Найпопулярнішим гаджетом події став Google Glass — окуляри доповненої реальності котрі поступили у продаж 15 квітня 2013 року. Середня ціна прототипу пристрою складає $1 500. Наразі із-за технічних проблем, проект тимчасово призупинений і відправленний на доопрацювання.

Не менш популярними стали окуляри віртуальної реальності Cardboard. У якості екрану з зображенням вони використовують звичайний смартфон на Android. Корпус зроблений з картону. Найдорожчою частиною є спеціальна лінза котра перетворює зображення зі смартфону на віртуальну реальність. Основна ідея проекту зробити віртуальну реальність доступною кожному.

Подія організована завдяки команді “Google Developers Group — Kremenchuk”. У якості спонсорів виступили компанія Eleks та Lamantine Software.