Харченко не хоче миритися з Головачем
15 липня 2015, 12:15

Суддя відхилив клопотання Олександра Головача про звільнення його від відповідальності.

Суддя відхилив клопотання Олександра Головача про звільнення його від відповідальності.
15 липня в ході засідання Автозаводського райсуду у справі «бійки під час сесії міськради», Леонід Харченко (викликаний до суду повісткою з місця служби в зоні проведення АТО) заявив, що проти запропонованого судом мирової угоди з Олександром Головачем.
«Я проти того, що Головача звільнили від кримінальної відповідальності. Його треба судити по всій суворості », — голосно заявив у суді Леонід Харченко.
Варто додати, що в даний час Леонід Харченко представлений потерпілою стороною в суді. А Олександр Головач — обвинуваченим. У подальшому буде ще один процес, в якому Харченко та Головач поміняються «ролями»: Харченко може стати обвинуваченим, а Головач — постраждалим. Оскільки заяви в міліцію на заподіяння тілесних ушкоджень були подані обома фігурантами підтасовки на сесії 30 вересня 2014.
У ході засідання також стало відомо, що Олександр Головач оплатив лікування Харченко в лікарні, а також виплатив моральну шкоду — 640 грн. та 2 тис. грн. відповідно. Чеки були представлені в суді.
Однак, Леонід Харченко вже заявив, що грошей він ще не отримував.
Головуючий у засіданні суддя Автозаводського райсуду Віктор Гафяк відхилив клопотання Олександра Головача про звільнення його від відповідальності, у зв’язку з каяттям, відшкодуванням моральної та матеріальної шкоди та зобов’язанням колективу міськвиконкому взяти Головача на поруки.
Розгляд справи по суті призначено на 17 липня на 10.00.
По закінченню судового засідання активіст візаві Головача — Леонід Харченко тут же заявив представникам ЗМІ, що не пішов на мирову угоду з Олександром Головачем з причини недовіри.
«Я не вірю в щире каяття Головача. Тому що підконтрольні йому ЗМІ весь цей час обливали мене брудом – я за справедливий суд», — виголосив Харченко.
Нагадаємо, конфлікт між А. Головачем та Л. Харченко стався під час сесії міськради 30 вересня минулого року. В даний момент хто правий, хто — винен у цьому конфлікті, вирішує суд.