Ігор Мосійчук: «Кадирова я не боюсь»
16 липня 2015, 03:33

Народний депутат України Ігор Мосійчук твердить, що Кадиров, через своїх емісарів, пропонував гроші за те аби нардепа вбили.

Народний депутат України Ігор Мосійчук твердить, що Кадиров, через своїх емісарів, пропонував гроші за те аби нардепа вбили. Тому і під час мандрів Полтавщиною його охороняли співробітники СБУ.

Під час візиту Ігор Мосійчук підтримував однопартійців-радикалів в області, критикував високі тарифи, олігархів, Порошенка, говорив про промисловість, децентралізацію, війну… Загалом про все згадане сказав і в інтерв’ю Громадське.Кременчук.

Запевняє, що свого часу кинув виклик Кадирову та його бойовикам, адже це було потрібно для підняття духу солдатам української армії, бо ті їх лякалися: «Це був акт пропаганди, що кадирівців не треба боятися. І я не злякаюсь Кадирова, навіть коли його зустріну.»

Про свою участь в бойових діях батальйону «Азов», каже, що воював реально, хоча заступник командира підрозділу Однороженко коментуючи приїзди лідера радикалів Ляшка та Мосійчука, відзначив, що ті приїздили більше попіаритися на фоні подій. Нардеп заперечує: «Ні, я реально приймав участь у бойових діях, коли звільняли Маріуполь від сепаратистів, влітку 2014 року». На фоні війни нардеп розвиває думку про модернізацію промисловості та її підняття з колін. За словами Мосійчука, потрібно віддавати гроші не за кордон, купляючи там техніку кращі аналоги якої виробляють в Україні: «У нас роблять техніку, ллють броню, випускають вантажівки – це можливість для нашої промисловості отримати замовлення та працювати на повну потужність»