КП «Кременчукводоканал» отримав новий екскаватор
2 липня 2015, 08:30

2 мільйони міських грошей витратили на цей багатофункціональний екскаватор англійського виробництва.

2 мільйони міських грошей витратили на цей багатофункціональний екскаватор англійського виробництва. Сьогодні на комунальному підприємстві презентували нову покупку.

Як розповів заступник головного інженера КП «Кременчукводоканал» Юрій Костюк, цей екскаватор можна порівняти із швейцарським ножем: має декілька ковшів різного об’єму, на ньому за 15 хвилин можна змінити навісне обладнання. Наприклад, прикріпити гідромолот чи вібропластину.

«Тут навіть є телескопічна стріла ковша, яка допомагає копати яму глибиною до 5 метрів. І якщо раніше на аварію виїжджав гідромолот і екскаватор, то тепер виїде тільки один цей екскаватор »,- зазначив він.Враховано і комфортні умови для водія: є кондиціонер, зручно відкривається скло. На техніку є гарантія 1 рік. Важливий і той момент, що на екскаваторі встановлено систему диспетчеризації, за допомогою якої можна відстежувати, як режим роботи, так і витрату палива тощо.

Віце-мер, що курирує «комуналку» Сергій Ярош зазначив, що були неабиякі складності із покупкою цього екскаватора. Процедура закупівлі затягнулась на півтори роки.А головний комунальник міста Іван Москалик нагадав, що на кременчуцьких комунальних підприємствах 70% техніки зношено і її потрібно міняти.

Фото: Дмитро Бабець