Кременчуцькі нацгвардійці не пустили вибухівку до Маріуполя
20 липня 2015, 13:33

Напередодні Дня металурга злочинці намагалися провести вибухівку до Маріуполя. На заваді стали кременчуцькі нацгвардійці, які заступили на службу біля Маріуполя.

Напередодні Дня металурга злочинці намагалися провести вибухівку до Маріуполя. У дні святкування — це могло привести до трагічних наслідків – повідомляють правоохоронці. На заваді стали кременчуцькі нацгвардійці, які заступили на службу біля Маріуполя.

За словами командира частини Олександра Аленіна хлопцям доводиться виконувати великий обсяг роботи на блокпосту, зважаючи на потік транспорту. Доводиться ретельно перевіряти кожну машину, аби у Маріуполь не потрапили ані зброя, ані боєприпаси, які можуть використати для терористичних актів та дестабілізації ситуації в місті. Вибухівку виявили кременчуцькі солдати нацгвардії разом із правоохоронцями, із затриманими працюють представники МВС.

«Зараз ситуація стабільна та контрольована. Ми і в подальшому будемо робити все можливе аби не допустити випадків потрапляння до Маріуполя зброї та вибухівки, а також тих, хто робить все можливе аби порушити нормальне життя в місті» — відзначив Олександр Аленін.

/Спільна робота Громадське.Кременчук та Громадське.Полтава

Обсуждение закрыто.