У сквері ім. Бабаєва відбувся мітинг на захист скульптури Бабаєва
18 липня 2015, 01:35

Ввечері п’ятниці, 17 липня, у сквері імені Олега Бабаєва біля скульптурній композиції вбитому меру зібралося близько 300 кременчужан, яких об»єднала разом новина щодо рішення суду демонтувати скульптурну композицію міського голови Олега Бабаєва.

Міська влада буде подавати апеляцію на рішення Автозаводського райсуду щодо демонтажу скульптурної композиції.

Ввечері п’ятниці, 17 липня, у сквері імені Олега Бабаєва біля скульптурній композиції вбитому меру зібралося близько 300 кременчужан, яких об»єднала разом новина щодо рішення суду демонтувати скульптурну композицію міського голови Олега Бабаєва.

На думку одного з ініціаторів встановлення пам’ятника лідер громадського руху «Ай Лав Кременчук» Андрія Редькіна, через рік після вбивства Олега Бабаєва, «трагедія повторилася 17 липня 2015: було винесено рішення суду про демонтаж пам’ятника народному меру».

«Рік тому вбивство багато хто сприйняв як особисту трагедію! 50 тисяч людей прийшли попрощатися з мером в день його похорону. Сьогодні за кілька годин через соцмережі ми зібрали людей, які проти демонтажу пам’ятника. Топцюватися на пам’яті мера, грати на наших почуттях ми — не дамо! Ми грудьми захистимо пам’ятник. Рішення суду — провокація не в бік Олега Бабаєва, а в душу кожного кременчужанина, хто пам’ятає про його добрі справи», — сказав А.Редькін.

Заступник міського голови Кременчука Віталій Малецький заявив, що рішення суду викликало у нього «нерозуміння і здивування». Він зазначив, що міська влада буде подавати апеляцію на рішення Автозаводського райсуду.
«Ми не дамо його знести. Якщо хто піде на такий крок, то знайдуться ті, хто зупинить їх », — сказав віце-мер.

Депутат Автозаводської райради Кременчука Людмила Логвиненко заявила, що сподівається на скасування рішення Автозаводського райсуду в апеляційному суді і зазначила, що крім цих судів є «вищий суд — суд совісті».
Депутат міськради Євген Холод вважає, що за рішенням суду стоять опоненти Олега Бабаєва — сім’я Мельник.

«Вони все продумали і рішення суд виніс саме до річниці його вбивства. Вони хочуть забрати з нашої пам’яті Олега Бабаєва. Нікому цього зробити не вдасться. Ми кістьми ляжемо, але не дамо паплюжити пам’ять мера », — сказав Е.Холод.

Віталій Малецький в завершенні мітингу оголосив свій номер мобільного телефону, щоб усі, хто побачить, що пам’ятник Олегу Бабаєву хтось збирається демонтувати, повідомляли за номером — (097) 232-47-18.

Він також закликав кременчужан в день річниці вбивства Олега Бабаєва прийти у сквер Олега Бабаєва. Вечір пам’яті відбудеться 26 липня о 19-00.

Нагадаємо, 17 липня Автозаводський райсуд постановив знести скульптуру Олега Бабаєва. Суддя вважає дії влади по установці скульптури протиправними, зажадав скасувати рішення про встановлення скульптури та зобов’язав виконком її демонтувати.