Левчук: «Ці негідники проти мене створили провокацію»
21 липня 2015, 11:56

Активіст «Штабу підтримки Армії», колишній депутат облради, екс-член «Правого сектора» Максим Левчук записав відеоспростування звинувачень на свою адресу щодо привласнення автомобіля, який призначався для потреб АТО.

Активіст Максим Левчук просить вважати свою відеозаяву зверненням в правоохоронні органи.

Активіст «Штабу підтримки Армії», колишній депутат облради, екс-член «Правого сектора» Максим Левчук записав відеоспростування звинувачень на свою адресу щодо привласнення автомобіля, який призначався для потреб АТО.

Нагадаємо, 16 липня, давній опонент Левчука, активіст місцевої ВО «Майдан» Кирило Климчук, на вулиці Радянській в Кременчуці виявив автомобіль Фольксваген.

За словами Климчука, саме цей автомобіль торік волонтери передавали полку «Азов». Тоді в цьому полку служив сам М.Левчук. За словами Климчука, машина зникла майже відразу після урочистої передачі в Полтаві.

В ході з’ясування обставин виявилося, що автомобільні номери на Фольксвагені зареєстровані за іншим автомобілем, який належить одному із членів сім’ї Левчука.

У міліції повідомили, що за фактом протиправного використання державних номерних знаків протягом найближчих годин буде розпочато кримінальне провадження.

У відповідь на ці підозри Максим Левчук у своєму відеозверненні заявляє що «історію зі скандальним автомобілем створили Кирило Климчук та його колега Андрій Михайленко». Левчук стверджує, що дана машина Фольксваген «ніколи не мала відношення до «Азова».

«Штаб підтримки Армії» збирав гроші серед підприємців міста на цю машину», — сказав М. Левчук та додав, що машина використовувалася для збору та перевезення волонтерами допомоги в АТО.

Що стосується в звинувачень щодо протиправного використання номера машини, то за словами Левчука, «Фольксваген переміщувався без номерів – з наклейкою».

«Ми чекали отримання чорних (спеціальних «волонетерскіх») номерів. Але не дочекалися », — каже на камеру активіст.

Далі Левчук повідомив, що зняті з Фольксвагена номера були вкрадені з автомобіля його батька. І, от, «через півроку тому або більше« спливли »на цьому Фольксвагені».

Своє відеозаяву Левчук попросив вважати офіційним зверненням в правоохоронні органи.«Прошу розібратися в тому, як ці негідники створили цю ситуацію і покарати винних», — заявив М. Левчук.

Сам М.Левчук тоді заявив, що ні про які розкраданнях не йде мови, а що відбувається назвав наклепом і брехнею.

В облуправлінні міліції повідомляли, що до органів внутрішніх справ Полтави не надходило заяв про розкрадання коштів в мобілізаційному центрі полку «Азов».

Наприкінці минулого року М.Левчук заявив, що його викрали. За словами М.Левчука серед людей, які його, нібито, викрадали, був активіст «Майдану» К.Климчук, з яким у нього давні неприязні стосунки.

Обсуждение закрыто.