Друге літо війни. Широкине. Розбите, порожнє та заміноване
21 липня 2015, 15:09

Місцеве населення втекло звідси, тут немає ані наших військ, ані бойовиків, заходить лише розвідка та приїздить комісія з представників ОБСЄ.

Селище Широкине повністю порожнє, вулиці у руїнах, у дворах голодні собаки та коти, які покинуті господарями. Навколо розбита та спалена техніка, стирчать стабілізатори мін, що не зірвалися, у дворах розтяжки. Місцеве населення втекло звідси, тут немає ані наших військ, ані бойовиків, заходить лише розвідка та приїздить комісія з представників ОБСЄ. Це побачили журналісти Громадське.Кременчук та Громадське.Полтава.

Центр селища був місцем постійних обстрілів та боїв. Навколо розбиті магазини, пошта, дитячий садок, клуб та амбулаторія. Спалена машина стоїть біля зруйнованого пам’ятника визволителю с.Широкине у 1943 році. У дворах кинуті автівки, відкриті гаражі та сараї, мародери винесли все, що не змогли вивезти господарі.

На вулицях розбита прямим влучанням військова техніка. Біля спаленого КрАЗу розкидані боєприпаси, автоматні ріжки, гранати, амуніція, залишки загиблих. Жодної живої душі в Широкине, яке називають демілітаризованою зоною, немає. Позиції, де трималися бойовики порожні, в покинутих дворах написи на заборах та стінах будинків і банки з під консервів. Хто ще залишився, так це оставлені господарями собаки та коти, які вмирають з голоду. Вони поділили територію селища між собою і кожний оберігає своє місце від чужинців.

\Громадське.Кременчук, Громадське.Полтава. Журналіст: Тарас Деркач, оператор: Костянтин Корягін

Обсуждение закрыто.