Скульптура Жеваго: пластиковий Костя за 1,5 мільйони
9 липня 2015, 11:16

Олег Рябо створив скульптуру мільярдера та нардепа Жеваго. Рябо говорить, що увічнений у пластику та пофарбований під бронзу образ – це не сьогоднішній олігарх, а таким, як був Жеваго у роки студентської молодості.

Український митець з Комсомольська, Полтавської області, Олег Рябо створив скульптуру мільярдера та нардепа Жеваго. Він говорить, що увічнений у пластику та пофарбований під бронзу образ – це не сьогоднішній олігарх, а таким, як був Жеваго у роки студентської молодості. Вартість б такої скульптури Рябо оцінив у 1,5-2 млн.: «Я думаю Костя більше не дасть. Він все ж таки капіталіст».

Рябо вже відомий за своїми скульптурними роботами президента Росії Путіна, канцлера ФРН Меркель, американського політика Нуланд, президента США Обами та інших політичних діячів.

Тепер перейшов на олігархів. Працювалося над скульптурою Жеваго Рябо легко. Каже, що справився за місяць. Переконує, якби спеціально замовляли та диктували, яким має бути олігарх – не зміг би нормально працювати. А так – це стало творчим вираженням думок митця про Жеваго, незважаючи на те який зараз олігарх і що про нього говорять люди. «Приводом до початку роботи над його образом стало бажання зрозуміти нардепа не як олігарха, а як людину, яка пройшла жорсткий шлях до свого бізнес-успіху. Саме на старті до світу грошей та влади я й спробував відтворити образ мільярдера. Переглянув його дитячі та студентські фотографії і побачив дещо іншого Жеваго. Я не думаю, щоб Костя образився. Вважаю, що робота виконана професійно. Імпресіоні́зм – так. Щось своє додав – так. Тому це й імпресіоні́зм. Бо я його таким побачив. Я б взагалі міг йому прибрати вуха, але б це вже був сюрреалізм. А так він у мене милий студент» — переповів скульптор.