У Кременчуці відремонтований «Кугуар» передали військовим
31 липня 2015, 05:37

КрАЗ «Кугуар», який кілька разів потрапляв під обстріли, був підірваний фугасом, проте зберіг життя всього особового складу

КрАЗ-«Кугуар», який кілька разів потрапляв під обстріли, був підірваний фугасом, проте зберіг життя всього особового складу, відремонтували та передали військовим, що знову вирушають у зону АТО.

Відремонтований КрАЗ-«Кугуар» урочисто передали на ПАТ «АвтоКрАЗ» військовим Луганського прикордонного загону для продовження служби у зоні АТО 31-го липня. На ремонт автомобіля знадобилося близько 3 місяців. Основна причина – довелося довго чекати на запчастини. А замінювати було що: знадобилися і новий двигун, і коробка передач, і кузов, і ще багато іншого.

Подорванный на фугасе КрАЗ Кугуар

Крім того, під час ремонтування пошкоджений автомобіль «осучаснювали» – додавали ті новинки, яких ще не існувало на час складання машини. А також зробили висновки для удосконалення майбутніх моделей. На кременчуцькому автомобільному підприємстві відремонтували вже більше 20 військових автомобілів.

Расстрелянный КрАЗ Кугуар

«Ця машина добре виконує своє основне завчання – зберігає життя особовому складу», – зазначив військовий Юрій, який доправить «Кугуар» до місця призначення.

За статистикою, у машинах виробництва кременчуцького автомобільного заводу не загинула жодна людина.

КрАЗ Спартан

Наразі «КрАЗ» поставив близько 1000 одиниць військової техніки нашим військовим, 300 з них – цього року. Крім того, планують, що до кінця цього року їх буде близько 1000, зазначив генеральний директор ПАТ «АвтоКрАЗ» Роман Черняк.

/журналіст: Тетяна Третякова, фото: Дмитро Бабець, відео: Семеняка Олександр