Українські колеса для ЄС
14 липня 2015, 11:34

Промисловість України вже понад 20 років намагається стати стабільним експортером на європейському ринку. Кременчуцький колісний завод заявляє про експорт своєї продукції до понад 20 країн Європи та світу.

Промисловість України вже понад 20 років намагається стати стабільним експортером на європейському ринку, але поки це поодинокі випадки успіху, який обчислюється незначними відсотками поставок до ЄС. Після одностороннього зняття бар’єрів з боку Євросоюзу у 2014 році, ситуація не покращилася, адже нормальній роботі по стабільному виходу на європейський ринок наша держава не сприяє. Процес має бути обопільний.

Кременчуцький колісний завод заявляє про експорт своєї продукції до понад 20 країн Європи та світу. Проте переважна частина експорту (60 відсотків відправляється до Росії, Білорусі та ще ряду країн СНД), Україна забирає ще 30% і лише 10% припадає на Європу та світ. У переліку є Німеччина, Фінляндія, Угорщина, Данія та інші, але це невеликі цифри поставок у загальному обсязі експорту. На підприємстві говорять, що вже майже 20 років співпрацюють з європейськими партнерами, створили спільну компанію з поставок в Європу ще у 1996 році, модернізуюють виробництво, опановують нову продукцію для автівок відомих світових марок, ввійшли до складу європейської асоціації виробників коліс, а від держави ефективного економічного сприяння вітчизняній промисловості і досі немає. І це незалежно від влади. Ситуація не змінюється протягом 24 років незалежності України.

Обсуждение закрыто.