«Вакарчук — складна людина» — режисер фільму про Океан Ельзи
14 липня 2015, 11:24

Сергій Буковський, режисер документального фільму про музичний колектив «Океан Ельзи», який найближчим часом має з’явитися на українських екранах, дав інтерв’ю Громадському.

Сергій Буковський, режисер документального фільму про музичний колектив «Океан Ельзи», який найближчим часом має з’явитися на українських екранах, дав інтерв’ю Громадському ТБ Одеси. Фільм буде про те, як музиканти працюють, як вони живуть.

Як розповідає режисер Сергій Буковський, знімати учасників колективу було складно. «Я не можу сказати, що це була насолода спостерігати за репетиціями. Слава — людина безперечно талановита, але дуже непроста. Це фільм не про музику, а про стосунки, перш за все. Це фільм про те, як непросто живеться митцеві», — ділиться режисер. В рамках Одеського міжнародного кінофестивалю Сергій Буковський показав кілька уривків з нової стрічки.

Сергій Буковський — режисер-документаліст, який понад 20 років займається документальним кіно. На його рахунку такі стрічки як фільм про Голокост в Україні «Назви своє ім’я».

/Громадське.Одеса