Опитне. Дослідження війною
12 серпня 2015, 11:50

Місцеві мешканці розповідають, що переважну частину доби вони проводять у підвалах, куди перенесли всі найважливіші для виживання речі.

Селище Опитне — поселення з невеликої кількості будинків, у яких, згідно з переписом населення, у 2001 році проживало лише 775 чоловік. Нині за ці місцини ведуться бої — це стратегічно важлива територія для українських військових.Зараз обстріли селища ведуться регулярно. Місцеві мешканці розповідають, що переважну частину доби вони проводять у підвалах, куди перенесли всі найважливіші для виживання речі.

Селище вже близько півроку залишається без газу — місцеві готують їжу на вогнищах, які розводять на подвір’ях будинків.Військові кажуть, що про жодні мінські домовленості не може бути й мови — їх регулярно обстрілюють з крупнокаліберної, зокрема 120-міліметрової, зброї.

Настрої місцевих мешканців різні, але всі впевнені, що їх обстрілюють представники ДНР. Однак частина з них все ж переконена, що в обстрілах винні українські бійці — начебто, поки не зайшли військові, по ним майже не стріляли.

/Громадське.Кременчук спільно з Громадське.Полтава