Рейд водної міліції
3 серпня 2015, 07:58

У день відкриття сезону полювання на пернатих, 1 серпня, водна міліція Кременчука цілий день відслідковувала порушення правил полювання місцевими мисливцями.

У день відкриття сезону полювання на пернатих, 1 серпня, водна міліція Кременчука цілий день відслідковувала порушення правил полювання місцевими мисливцями. А вони не забарилися. З самого початку рейду правоохоронці помітили, як з моторного човна на повній швидкості хтось «шмаляв» з рушниці по ходу руху. Міліціонери з сиреною почали переслідувати порушників, але ті й не збиралися зупинятися.

Втім, у правоохоронців двигун виявився потужнішим і втікачам довелося зупинитися.

У човні-втікачеві виявилося троє місцевих мисливців. На вимогу пред’явити документи на плавзасіб, виявилося що таких немає. Міліціонери склали протокол і вилучили за порушення зброю та човен. Адже стріляти на швидкості заборонено.

Перший день полювання продовжився. Невдовзі правоохоронців привернув інший об’єкт. За кермом човна перебував молодий чоловік, а з ним їхало двоє чоловіків і хлопчик. Міліціонери поросили кермувальника пред’явити права, але в нього їх не було, за його словами, забув удома. Правоохоронці склали протокол про неналежну передачу керма, а також вилучили зброю за стрілянину на ходу.

Мисливець жалісно просив не вилучати зброю, мовляв полювання тільки почалося: «Може якось можна обійтися без вилучення?». Але інспектори були невблаганні.