У Кременчук привезли ікони, які зцілюють хворих
5 серпня 2015, 06:11

Дива траплялись неодноразово — біля лику чимало коштовних прикрас, які залишали вдячні віряни.

Першу ікони привезли з Одещини. «Ця ікона пройшла дуже довгий хресний шлях: побувала на Києвщині, Одещині, була навіть в Румунії і Молдові. Вона увійшла в єпархію чудотворних ікон Одеси. Одігідрія це в перекладі означає шляхопроводчиця — вона веде нас до вічного спасіння. Люди отримують зцілення. Біля цієї ікони навіть прозрів сліпий хлопчик », — розповіла послушниця Лариса із храму Одеської області.

Дива траплялись неодноразово — біля лику чимало коштовних прикрас, які залишали вдячні віряни. Одного разу саме молитва матері перед цією ікоою врятувала дитину від операції. Це трапилось в Одесі, коли у маленького хлопчика діагностували непрохідність кишківника.

Не менш дивовижна і ікона Петра і Февронії Муромських – святих, які особливо вшановують православні християни. Трудниця Свято-Троїцької Серапіонової чоловічої пустині Людмила говорить, що молитва перед цією іконою допомагає знайти свою половинку в житті. А траплялось, що навіть безплідні жінки ставали матерями. Ця ікона не вперше в нашому місті. І дива зцілення були і в Кременчуці.

«В іконі знаходиться мощівник, значить святі теж тут з нами поруч »,- зазначає Людмила.

Окрім цих ікон на православний ярмарок, який проходить наразі в Кременчуці, на території Свято-Троїцької церкви із різних храмів і монастирів України і зарубіжжя привезено чимало ікон. Деякі із них теж з мощами.

Окрім того тут можна купити церковне начиння, свічки, обереги, мед, вишиванки, інший крам. Працюватиме виставка до 11 серпня.