У Кременчуцькій виховній колонії пройшло талант-шоу «Червона калина»
22 серпня 2015, 09:33

Цього року його девізом стали слова «Єднаймося, друзі, в єдину родину — в святу, незалежну Соборну Україну».

22 серпня в Кременчуцькій виховній колонії пройшов традиційний фестиваль, який глядачі назвали справжнім талант-шоу, Всеукраїнський фестиваль художньої творчості засуджених «Червона калина».

Цього року його девізом стали слова «Єднаймося, друзі, в єдину родину — в святу, незалежну Соборну Україну». Тема фестивалю була вибрана не випадково. Мирне життя в об’єднаній Україні — це те, що хвилює сьогодні всіх жителів нашої країни. Про це на відкритті фестивалю заявив начальник пенітанціарной служби в Полтавській області Микола Ісаєв.

Також він зазначив, що вперше в залі більшість глядачів це не засуджені, а громадськість-ветерани та педагоги, воїни АТО і працівники прокуратури, представники влади та журналісти. Благословив фестиваль віце-ректор Полтавської духовної семінарії архімандрит Веніамін.

11 номерів, які підготували вихованці колонії і гості, глядачі сприйняли «на одному диханні». Не обійшлося і без сліз. Після «Молитви за Україну» жінки, що сидять поруч з бійцями АТО не здержували сліз. Оваціями супроводжувався силовий номер, де вихованці показали своє вміння з Воркаут. Довго глядачі сміялися після гуморески «Як дружини в Одесі відпочивали, а чоловіки варила вареники». Фінальна пісня «Україна — це ти!» змусила весь зал встати з місця і стоячи аплодувати.

Наприкінці концерту начальник колонії Юрій Величко вручив 4 вихованцям довідки про дострокове звільнення, а Олена Коль паспорти громадянина України.

Наталя Проценко вручила вихованцям, які все літо займалися в юридичній школі, дипломи.»Ви сьогодні на сцені показали всі ті таланти, які так довго в вас ховалися. Спасибі вам величезне!», — На закінчення сказав Ю.Величко.