«Укртатнафта» проти «Укртранснафти». Конфлікт перейшов на провокації (Оновлено)
13 серпня 2015, 05:40

В Кременчуці не припиняється протистояння «Укртранснафти» та «Укртатнафти», відповідно філії Придніпровські магістральні нафтопроводи та Кременчуцького нафтопереробного заводу.

В Кременчуці не припиняється протистояння «Укртранснафти» та «Укртатнафти», відповідно філії Придніпровські магістральні нафтопроводи та Кременчуцького нафтопереробного заводу. Вже два тижні люди, які називаються себе працівниками заводу, пікетують офіс ПДМН.

Після вирішення спірних питань щодо ремонту нафтопроводу та відновлення подачі нафти на НПЗ, мітингувальники вимагають публічної розмови із керівником ПДМН Вітілієм Величком та його відставки. Аргументують це непрофесійністю керманича, яка може призвести до чергових проблем із подачею нафти та зупинки НПЗ – єдиного нафтопереробного підприємства, що ще працює в Україні. Керівник профкому заводу Василь Хоменко запевняє, що до мітингувальників застосовують провокації, а їхнім рідним погрожують.

Сам Величко, який скаржиться, що його не пропускають на роботу з парадного входу, говорить, що «виходити до завезених «під акцію» людей» немає сенсу: «До мене може бути застосована фізична розправа, а на роботу я і так потрапляю, але «іншими шляхами», які називати не буду.» ( до речі, сусідами із ПДМН є Кременчуцьке міське управління СБУ). Директор ПДМН наголосив, що ремонт закінчено, роботу ділянки нафтопроводу відновлено, причин для пікетування немає: «Таких ремонтів виконується десятки на рік. Наразі це стало приводом до конфронтації. Сенс в тому, що тривають розбірки впливових людей, які вважають, що втратили вплив у компанії «Укртранснафта». Якщо з чимось не погоджуються, нехай звертаються до суду, проте не потрібно блокувати роботу філії ПДМН, не пускати службовий транспорт. Ми надіслали вже декілька листів до керівництва НПЗ аби зустрітися і остаточно вирішити всі питання, але відповіді поки не отримали.» Нагадаємо, що на думку експертів ситуація є заручником розбірок великого бізнесу.

Йде боротьба за крісло голови «Укртранснафти», оскільки раніше в ньому сиділа людина Ігоря Коломойського, який котролює «Укртатнафту», а тепер сидить його противник Сидорак. Після зміни керівництва «Укртранснафти» почалися проблеми у стосунках між двома нафтовими компаніями.

Люди, які пікетують офіс ПДМН 14 серпня 2015 року знову не пустили на робоче місце директора ПДМН філії ПАО «Укртранснафта» Віталія Величко.

Обсуждение закрыто.