Аварія у Комсомольську: 2 кременчужанина мотоцикліста загинуло
13 вересня 2015, 10:43

Мотоцикл з двома пасажирами на великій швидкості врізався у ВАЗ 2110. Аварія сталася 12 вересня близько 16.00 на вулиці Леніна в районі Сільпо. Через силу удару, пасажир та водій мотоцикла загинули.

Мотоцикл з двома пасажирами на великій швидкості врізався у ВАЗ 2110. Аварія сталася 12 вересня близько 16.00 на вулиці Леніна в районі Сільпо. Через силу удару, пасажир та водій мотоцикла загинули.

Два мотоцикла їхали по Леніна у бік Золотнища. За словами свідків, від магазину «Ковровий дім» обидва почали розгонятися – вони полетіли із включеними фарами, ніби змагалися один з одним. На рев двох моторів обернулись перехожі та водії. Жигулі починали переїжджати Леніна через переїзд у відбійнику біля Сільпо. Перший мотоцикл вдарився у крило Жигулей. Через силу удару машину вагою у півтори тонни розгорнуло на 180 градусів і викинуло на бордюр до відбійника. На місці зіткнення пошкоджено навіть асфальт. Мотоцикл розірвало на шматки, які розлетілися аж до пішохідного переходу до ринку, витекло паливо і мастило, але вибуху не сталося. Пасажир та водій мотоцикла повилітали зі своїх місць. Пішоходи кажуть, що вони летіли на рівні висоти ліхтарів, що біля переходу. Місце падіння першого – перехід навпроти м’ясного магазину (тут підшлімник та рвотні маси ). Другого – наступний перехід, ближче до ринку (тут кривава пляма з мізками). Мотоцикл новий, ще з червоними транзитними номерами. Вартість такої Хонди – близько 6 тисяч доларів. Водії та пасажири обох мотоциклів – молоді кременчужани. Водій Жигулів та пасажир – живі. Удар прийшовся у крило і пасажирські дверцята заклінило. Відкрити їх допомагали перехожі. У автівки знищено половину капота, пошкоджено мотор. Її власник – відомий у місті літній таксист.

Цей переїзд біля Сільпо давно вважають небезпечним. Аварійні ситуації та сварки водіїв тут відбуваються ледь не щодня, тож місцеві водії їздять тут дуже обережно. Комсомольчанин, колишній мотоцикліст, який випадково оказався на місці подій, відкоментував аварію так: «Такий мотоцикл до швидкості понад 100 кілометрів розженеться за 3 секунди. Відстань від розгону до зіткнення дуже коротка. Його можна було лише почути, але щось вдіяти не вистачило б часу». Слід додати, що за місцем зіткнення одразу два пішохідних переходи з ринку на інший бік вулиці Леніна. Вони дуже пожвавлені, про що юні кременчужани, очевидно, не здогадувалися. Можна лише гадати, що б сталося, якби обидва мотоцикли долетіли би до них.