Люди затримали співробітників міліції, які нібито підкинули наркотики у машину підприемця
25 вересня 2015, 08:46

Підприємець звинуватив співробітників міліції у спробі підкинути наркотики в його машину.

Підприємець звинуватив співробітників міліції у спробі підкинути наркотики в його машину. Нібито правоохоронці намагались втекти після такої спроби, але небайдужі випадкові громадяни заблокували виїзд автомобіля міліціонерів. Впродовж доби активісти охороняли автомобіль, який зрештою був опечатаний слідчими міського управління, а потім і обшуканий.

24 вересня біля Автозаводського суду та Торговельного центру «Бізнес Букет» на вулиці Першотравневій виник конфлікт, в якому взяли участь міський підприємець, співробітники міліції та випадкові перехожі. Пізніше до з’ясування обставин підключились керівники міської міліції та політичні активісти.

Підприємець Констянтин Терещенко стверджує – поки він пив каву, в його припарковану автівку Renault Laguna було підкинуто наркотики. «Вскрили» його машину начебто за допомоги спецтехніки працівники правоохороних органів, які перебували у автомобіль Mitsubishi Lancer на іншій стороні вулиці: «Коли підійшов до своєї машини, запідозрили неладне. Далі виявили, що автівка була відкрита». Костянтин Терещенко наполягав, що в його машину проникли незаконно. Він вимагав зняття відеозаписів із камер суду.

На переконання пана Терещенка – у машині, яка була припаркована навпроти Mitsubishi Lancer (із номерними знаками Луганської області) були правоохоронці, що за ним слідкували. Їх машину одразу заблокували, щоб вона не поїхала з місця подій. Активну участь у «затриманні» цих людей взяли випадкові кременчужани, які заблокували виїзд автомобіля правоохоронців. Тим не менш, один з них з салону машини втік, ще двох вдалось затримати.

Начальник міліції Кременчука, присутній на місці конфлікту, Денис Захарченко зазначив, що всі відеозаписи будуть вилучені і долучені до справи. Інші коментарі обіцяв пізніше, після закінчення проведення слідчих дій. Місце події охоронялось всю ніч місцевими політичними активістами.

25 вересня зранку конфлікт отримав своє продовження. На місці подій, біля опечатаної автівки Mitsubishi Lancer, в якій близька 11 годині почали проводити слідчі дії, зібрались люди з плакатами. Один з плакатів: «Ігорю Сурадеєву – від матерів дітей убитих амфетаміном. Стоп амфетамін!».

Хто такий Ігор Сурадеєв журналістам пояснив син бізнесмена Костянтина Терещенко – Владислав: «Сурадеев «кришує» незаконний бізнес з торгівлі амфетаміном в Кременчуці». Крім плакатів активісти встановили труну.

Обсуждение закрыто.