Бійці АТО та волонтери пройшли вулицями Кременчука
14 жовтня 2015, 11:49

В день, коли Україна вперше офіційно відзначає День захисника України у Свято-Миколаївському соборі відбулась панахида за загиблими захисниками України.

Благочинний Кременчука та Кременчуцького району Української православної церкви Київського патріархату отець Володимир і парафіяни храму, пом’янули всіх захисників — починаючи від козацтва до сучасності, зокрема, і воїнів АТО.

Після панахиди близько ста бійців АТО, а також активісти, волонтери та мешканці міста пройшли ходою вулицями Кременчука.

«Своєю ходою ми віддаємо шану пам’яті патріотам і захисникам України, які зараз перебувають на передовій. Не будемо байдужими до тих, хто сьогодні повертається з фронту в мирне життя. Пом’янімо разом товаришів, Героїв війни, які загинули, захищаючи рідну землю. Ми не маємо права забути… Слава Україні!», — Ці слова звучали протягом усієї ходи.

Колону бійців АТО деякі кременчужани зустрічали словами подяки і поваги. Колона пройшла стройовим кроком біля меморіалу Небесної сотні і пам’ятника Шевченку, де були покладені квіти.