У Кременчуці відкрита меморіальна дошка воїну АТО Андрію Покладову
14 жовтня 2015, 11:56

В День захисника України, на фасаді п’ятиповерхівки по бульвару Пушкіна, 8, відкрито меморіальну дошку загиблому в зоні АТО кременчужанину Андрію Покладову.

В День захисника України, на фасаді п’ятиповерхівки по бульвару Пушкіна, 8, відкрито меморіальну дошку загиблому в зоні АТО кременчужанину Андрію Покладову.

Загиблий кременчужанин з дитинства жив у цьому будинку, там пройшли його кращі роки дитинства і юності.

Мама загиблого героя Анна Покладова розповіла, що Андрій був довгоочікуваною дитиною в сім’ї і між собою тато і мама називали його «Ісусик».

«Ми дуже любили його і молилися за нього. Він був доброзичливим і активною дитиною, добре закінчив школу, займався спортом і любив рибалити. У дворі його прозвали «Бос». Однак війна його у нас забрала», — сказала мати.

Почесний президент АМСБР Андрій Мельник, який працював і дружив з А.Покладовим, вважає, що життя заради України віддають справжні Герої, а не горлопани і політики.

«Андрій був справжнім патріотом країни. Вічна йому пам’ять!», — Сказав на відкритті меморіальної дошки А.Мельник.

Андрій Покладов народився 9 жовтня 1972 року в Надимі (Тюменська обл). У 1989 році він закінчив кременчуцьку школу №20. Потім навчався в Кіровоградському авіаційному училищі. Пізніше закінчив кременчуцький політех. Андрій працював на багатьох посадах і всюди вважали його професіоналом своєї справи.

19 лютого 2015 він загинув під Дебальцеве.

Указом Президента України він посмертно нагороджений орденом «Богдана Хмельницького».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *