У помешканні священника побили вікна
6 жовтня 2015, 18:41

За попередньою та неофіційною інформацією, напад стався на житло служителя УПЦ МП хоча самі представники церкви заперечують своє відношення до Московського чи Київського патріархатів.

У центрі Кременчука б’ють вікна в квартирах. У будинку №2 по вулиці Коцюбинського, в ніч на з 6 на 7 жовтня, побили скло у вікні на першому поверсі, де мешкає прислуга священнослужителя. За попередньою та неофіційною інформацією, напад стався на житло служителя УПЦ МП хоча самі представники церкви заперечують своє відношення до Московського чи Київського патріархатів.

Коли стався злочин господарів в квартирі не було. Міліція приїхала на виклик сусідів. Коментувати причини нападу правоохоронців відмовилися посилаючись на те, що слідство лише розпочалося. У самому приміщенні, де розбили вікна, мешкає прислуга священника, розповіли представники церкви. Він живе на 2-му поверсі. Представники церкви відкинули не тільки своє відношення до будь-якого з патріархатів, Київського чи Московського, але й політичні та релігійні мотиви нападу і назвали це звичайним хуліганством.

Обсуждение закрыто.