У Придніпровському парку згоріли атракціони
6 жовтня 2015, 18:33

Вогонь був таким сильним, що деформувалися металеві конструкції тиру та дитячої кімнати. «На мою думку самі атракціони так зайнятися не могли – це підпал.» — наголошує охоронець Володимир.

На Алеї атракціонів в центрі Кременчука згоріла дитяча кімната із лабіринтом та тир. Вночі 6 жовтня в Придніпровському парку сталася пожежа, яку господар атракціонів та охоронець в парку вважають підпалом.

За словами охоронця Володимира він не бачив нікого з підозрілих поблизу місця пожежі, а прийшов вже на саме полум’я, яке було таким сильним, що деформувалися металеві конструкції тиру та дитячої кімнати: «На мою думку самі атракціони так зайнятися не могли – це підпал. Як тільки побачив вогонь, близько 22.00, відразу викликав пожежних, які швидко загасили пожежу. Сам намагався навіть носити відра з водою аби гасити полум’я, але воно були таким сильним, що підійти було неможливо».

Власник атракціонів Кирил Радіонов говорить, що планував на кінець тижня припинення їх роботи, але тепер не знає з чого вести власний бізнес, адже вся його складова згоріла. Він не вважає, що ця пожежа випадковість: «Це очевидний підпал. Не знаю хто це – хулігани, чи конкуренти – нехай розбираються правоохоронці. Сподіваюся, що камери відеоспостереження допоможуть визначити винних. Не знаю кому це потрібно? Нікому дороги не переходив і мої атракціони невеликі та не варті такої «конкуренції».

Інспектор управління МНС від коментарів відмовився пославшись на те, що через декілька днів буде офіційний звіт про пожежу.

Обсуждение закрыто.