Майбутні поліцейські показували свої фізичні можливості
4 листопада 2015, 10:53

Перші кандидати в поліцію Кременчука сьогодні з самого ранку прийшли на стадіон Льотного коледжу, щоб протестувати рівень своєї фізичної підготовки.

Багато кандидатів, за їх власним визнанням, здають тести в поліцію таємно від батьків і знайомих. А багато — навпаки, тренуються разом з чоловіками, братами і подругами.

Перші кандидати в поліцію Кременчука сьогодні з самого ранку прийшли на стадіон Льотного коледжу, щоб протестувати рівень своєї фізичної підготовки. Перший день здачі фізичних нормативів став «жіночим». Більшість кандидатів — саме представниці слабкої статі.

Цей відбірковий етап покаже, хто не достатньо сильний, швидкий і витривалий для несення служби в лавах нової поліції. Кандидати бігають 100 і 1000 м, а також віджимаються або підтягуються — залежно від статі.

У забігах на 100 м участь беруть по чотири людини з групи, кілометр біжать — по 10-15 кандидатів. Всі результати заносяться в єдину таблицю і контролюються тренерами та представниками МВС. Нормативи для конкурсантів різного віку теж різні.

«Кандидати поставилися до цього етапу відбору ще більш відповідально, ніж до тестування. Усі кандидати прийшли заздалегідь. Більше того, практично всі вони показують гарні результати фізпідготовки», — прокоментувала прес-офіцер міського відділу міліції Анна Васенко.

Претенденти в поліцію не приховують того, що етап складання заліків з фізпідготовки один з найскладніших у процесі відбору в поліцію і до нього потрібно готуватися заздалегідь.

«Ще місяць тому я почала готуватись до здачі фізичних нормативів. Почала тренування з віджимання. І на стадіон ходила бігати ввечері після роботи. А зі стометрівкою у мене проблем і в школі не було», — говорить Олена, кандидат в поліцію Кременчука.

Одна з кандидаток розповіла про те, що за її підготовкою до здачі нормативів контролював чоловік-військовий.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *