Аваков VS Саакашвілі
16 грудня 2015, 14:13

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков оприлюднив відео конфлікту з головою Одеської ОДА Міхаілом Саакашвілі, який відбувся 14 грудня під час засідання Національної ради реформ.

«Ви сказали, що Кабмін очолює корупцію. Без доказів. Ви як говорити зараз? – спитав Аваков у Саакшвілі передразнюючи його.

«Зі мною так ніхто не може розмовляти, кривляючи мене, ніхто так не дозволяє собі зі мною говорити. Я вимагаю ввічливості», — відповів Саакашвілі.

Після цієї фрази Аваков почав викрикувати на адресу Саакашвілі лайки, але конфлікт намагалися згасити.

В той же час, Аваков задав голові Одеської області питання, чи не заважає він приватизації Одеського припортового заводу.

«Я з вами не розмовляю, ви вор і я це доведу. У мене немає мільйонів, як у вас. У мене є репутація. Всі знають, що ти сидиш на схемах. Міністр вор», — голосно сказав Саакашвілі.

Аваков не стримався і запустив в Саакашвілі склянку з водою. Засідання закрили, але конфлікт тривав.

«Остання тварюка. Свою країну довів, забирайся під три чорти», — продовжував кричати Аваков.

Саакашвілі відповів, що він також українець і нікуди не збирається їхати з країни, до перепалки долучився Яценюк.

«Тріпло та циркач. Тебе закликали сюди робити реформи, а ти робиш цирк», — закричав Яценюк.

Раніше президент України Петро Порошенко назвав неприпустимою ситуацію, яка відбувалася вчора між головою Одеської ОДА Міхаілом Саакашвілі та міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим у Національній раді реформ.

14 грудня між Арсеном Аваковим і Міхаілом Саакашвілі виникла сутичка на засіданні Нацради реформ. Під час сварки, голова МВС перейшов на крик зі словами: «Забирайся з моєї країни» і плеснув водою в обличчя Саакашвілі. Яценюк обізвав грузинського екс-президента «гастролером» і теж попросив «забиратися з України».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *