Ексклюзивне інтерв’ю з новим прокурором Кременчука Анатолієм Скрипкою
16 грудня 2015, 13:26

Новопризначений, за підсумками конкурсного відбору, прокурор місцевої прокуратури Кременчука (Кременчук, Кременчуцький район, Комсомольськ) Анатолій Скрипка родом з Комсомольська. «Кременчуцьке Громадське ТБ» першим узяло ексклюзивне інтерв’ю у нового прокурора.
Він розповів, що йому 25 років. Олексій Вікторович закінчив школу № 3 в Комсомольську. Вчився в Національному юруниверситете імені Ярослава Мудрого і з 27 червня 2012 року працював в прокуратурі Комсомольська.
Новий прокурор Кременчука говорить, що пішов на конкурс прокурорів, аби випробувати свої сили і допускав, що його не сприйматимуть серйозно через незначний досвід роботи.
Він категорично спростував слух, що стати прокурором йому допоміг родич — впливовий службовець Генпрокуратури України.
Зараз прокурор головним завданням бачить налагодження робочого процесу в новій прокуратурі. У нього вже призначені нові заступники — перший заступник Денис Ковинько (з Полтави), заступники — Юлія Ребрик (з Комсомольська), Олексій Захаров ( з Кременчука).
Колишні заступники прокурора Кременчука тепер працюють рядовими прокурорами прокуратури.
На роботу з Комсомольська прокурор сьогодні приїхав на маршрутці і додому може поїхати також на громадському транспорті, щоб не тримати службового водія допізна. Не виключено, що за прокурором приїде його батько на сімейному автомобілі. Своєї машини прокурор не має.
Анатолій Скрипка захоплюється баскетболом. Не одружений. У Комсомольську мешкає разом з батьками: мамою (учитель в школі) і батьком (робітник).
Поза ефіром А.Скрипка сказав, що користується соцмережами, любить читати. Зараз він ретельно вивчає криміногенну ситуацію в регіоні. З місцевими олігархами не знайомий і не входить в круг впливу когось з них. З владою міста і району, силовиками він готується зустрітися найближчими днями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *