Міська влада інспектувала кременчуцький краєзнавчий музей
30 грудня 2015, 21:13

Сьогодні очільник Кременчука  Віталій Малецький та віце-мер з будівництва Дмитро Кравченко,  захистивши голову касками та завантажившись в люльку автовишки  вивчали стан даху Кременчуцького міського краєзнавчого музею. За цим дійством спостерігали секретар міськради Юрій Гриценко і віце-мер з культури Руслан Проценко.

Як заявив Юрій Гріценко,- дах будівлі «здувся», частина мозаїки відпадає і роботу з консервації об’єкта на зиму необхідно довести до кінця в найближчий час. За  10-15 хвилин мер і його заступник з будівництва обстежили дах і фасад будівлі.

«Я думав, що там все значно гірше. Подивилися, чи можливо там підвісити водостічні системи. Це можливо. Декоративні елементи на голову впасти не повинні », — вважає віце-мер.Міський голова Вталій Малецький вважає, загроза обвалення все-таки існує оскількии мозаїки потріскалися.»Проте тут же було уточнено, що елементи мозаїки виконані з дуже легких поліматеріалів, нікого прибити не повинно», —  В. Малецький.

Дмитро Кравченко зазначив, консервацією музею з 8 січня займуться будівельники: як приватна фірма, так і комунальне   підприємство «Союзрембуд». Нагадаємо, на початку жовтня міською владою було прийнято рішення про консервацію будівлі краєзнавчого музею.Ситуація в краєзнавчому музеї Кременчука також винесена на розгляд нардепів.

У 2016 році музей відзначатиме 50-річчя і кременчужани заявили, що в це свято музей повинен відкрити двері для відвідувачів.