Мітинг біля міськвиконкому за розширення СК «Айсберг»
22 грудня 2015, 10:54

Хокеїсти — «за» розширення катка. Мешканці сусідніх будинків — «проти».

d66efd469547ee1ea629e8a5a72eae53_XL

Сьогодні з ранку близько 100 юних спортсменів, які займаються на ковзанці «Айсберг», а також їхні батьки прийшли до будівлі кременчуцького міськвиконкому і розгорнули імпровізоване хокейне поле. Як говорить мама 4-річного хокеїста, Наталія Коротка, вони виступають за розвиток спорту в Кременчуці і проти закриття клубу.
«Ми до мерії не маємо претензій, а просимо їх підтримати каток і його власників. Ми просимо, щоб їм дозволили добудувати те, про що йшла мова раніше. Щоб власник не закрив каток, через те, що йому не дають працювати. Діти і хокеїсти-аматори можуть залишитися без катка. Місто нам катка не дасть », — сказала Наталія Коротка.
Прес-аташе хокейного клубу «Кременчук» Олександр Геєнко каже, що клуб вперше вийшов на лідируючі позиції в Україні і став базовим клубом збірної України.
«Наша команда брала участь у континентальному кубку і це було вперше. Такого рівня змагання проводити у нас не дозволяє розмір майданчика. Для того, аби Кременчук міг зробити наступний крок, потрібно збільшити розмір майданчика. Рішення є, але є багато, хто з ним не згоден. Нам потрібно знайти порозуміння », — говорить О.Геенко.
Проти розширення катка виступають мешканці сусідніх будинків. Вони кажуть, що «клуб залазить до них у двори, а шум від клубу не дає відпочити».

 

за матеріалами сайту «КГ»