Невідомі в масках увірвалися в квартиру місцевого підприємця
27 грудня 2015, 14:54

У п’ятницю, 25 грудня, вранці в двоповерхівці по вулиці Шевченка невідомі в масках увірвалися в квартиру місцевого підприємця. Про подробиці даного розбою потерпілий розповів в інтерв’ю Громадське ТБ. Кременчук.
За його словами, троє в масках відразу ж господаря квартири та його дружину поклали на підлогу, доньку відвели в спальню.
«Дружині і мені одягли на руки пластмасові стяжки, щоб ми не могли чинити опір. Далі запитали, де ж гроші і золото. Я сказав, що грошей немає … Поступово шукали і перевертали будинок. Потім допитували дружину. Вона сказала, де лежать дитячі гроші — гроші доньки … Ці гроші вони забрали, а ще зірвали з дружини золотий ланцюжок … Потім я розірвав «хомути» і почав битися … », — розповів Юрій.
Після бійки зловмисники почали душити підприємця, переконуючи заспокоїться, і ледве не зламали йому шию. Потім знову вимагали гроші. Після чого взяли праску, включили, прийшли до мене і сказали, що будуть мене «гладити», — говорить потерпілий.
Після цього, він перестав опирався. Телефон і ноутбук розбійники брати відмовилися. Їх цікавили тільки гроші і золото. Пішли з квартири грабіжники по черзі, а чоловік викликав поліцію.

Правоохоронці просять усіх, то володіє будь-якою інформацією про зловмисників або став свідком подібних злочинів — повідомити яку-небудь інформацію на лінію «102» або 067-530-45-16.
«Даю слово офіцера, кожного, хто повідомить будь-яку інформацію, яка буде корисна слідству — чекає значне винагороду», — сказав заступник начальника поліції Полтавщини Денис Захарченко.