Оксана Білозір презентувала у Кременчуці соціальну програму «Сім’я солдата»
22 грудня 2015, 17:43

Сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької міської влади відома українська співачка Оксана Білозір, як представник фонду «EUPO-BRIDGE», разом з головою фонду Миколою Рождєственським презентували соціальну програму «Сім’я солдата», спрямовану на підтримку родин військовослужбовців, що несуть службу у зоні проведення антитерористичної операції, або загинули в АТО. За словами Оксани Білозір запровадити такий соціальний проект в Україні запропонувала найбільша в Європі німецька страхова компанія «КД Життя».   Голова фонду «EUPO-BRIDGE»  Микола Рождєственський зазначив,- «Ця соціальна програма забезпечує страховий медичний поліс вартість 100 тис. грн. членам родин учасників АТО, а також медичне безкоштовне  обстеження у спеціальних клініках України.»

Право вручити страхові поліси кременчуцьким родинам він передав своєму партнеру з міста Кременчука Вікторії Бордюг. Серед 6-и  кременчужан, які отримали сьогодні страхові поліси, і родина загиблого учасника АТО Олександра Поросюка.

Після завершення урочистої частини з представниками фонду «EUPO-BRIDGE»  Оксаною Білозір та Миколою Рождэственським зустрівся міський голова Віталій Малецький. Він подякував їм за підтримку кременчуцьких родин, рідні яких несуть службу або загинули в АТО, а також обговорив  шляхи подальшої співпраці у цьому напрямку.

 

 

за матеріалами сайту Кременчуцької міської ради