Поліція Кременчуцького району затримала серійних крадіїв
21 грудня 2015, 13:18

За минулі вихідні в кременчуцькому районі затримано двох крадіїв з приватних домоволодінь мешканців сіл району.В першому випадку за підозрою у вчиненні ряду крадіжок з будинків, які на стадії будівництва, або в яких не проживають власники, затримано 23-річного раніше судимого кременчужанина.
IMG_4770  В селах району затриманий вчинив ряд крадіжок радіаторів опалення, газових котлів та електроінструменту. При цьому власникам помешкання завдано збитку на суму понад 80 тисяч гривен . Все накрадене затриманий реалізував у Кременчуці, а отримані кошти використовував на власні потреби.

Також на «гарячому» поліцейськими району затримано 42-річного дачного крадія. Останній в садовому товаристві в селищі Мала Кохнівка скоїв ряд крадіжок.

IMG_4779IMG_4781Правоохоронцями вилучено викрадене майно власників домоволодінь товариства: комплекти шампурів, телевізор , електричний тример, поливні шланги, та інструменти для садівництва.

«Обидва затримані перевіряються на скоєння ряду подібних діянь на території Кременчуцького району. І з впевненістю можна зараз говорити, що ними скоєно не один десяток крадіжок зприватних домоволодінь. Зараз ми вилучаємо реалізовані викрадені речі та встановлюємо кількість скоєних крадіжок» — повідомив Микола Кульчинський керівник кременчуцького відділення поліції.

За фактами крадіжок розпочаті кримінальні провадження за статтею 185 частиною 3 Кримінального кодексу України.За скоєне затриманим загрожує від трьох до шести років позбавлення волі .

За матеріалами кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області