«Полтаваобленерго» ініціює підняття кременчужанам тарифу на опалення
10 грудня 2015, 10:37

«Полтаваобленерго» ініціює підняття кременчужанам тарифу на опалення. Про це повідомив начальник кременчуцької філії енергокомпанії Сергій Андрієвський.

За його словами, енергокомпанія представила свою інвестиційну програму на затвердження сесії міськради, яка запланована на 22 грудня.

Після прийняття програми депутатами вона буде подана на затвердження Нацкомісії регулювання ринку енергетики і комунальних послуг.

У рамках цієї програми тариф для населення пропонується збільшити на 9%: 5% — на установку теплових лічильників і 4% — на заміну магістральних тепломереж.

За рахунок підвищення тарифу компанія планує в 2016 році встановити у всіх багатоповерхівках (на обслуговуванні «Полтаваобленерго» їх більше 400) теплові лічильники.

Таким чином, якщо сьогодні кременчужанин живе в двокімнатній квартирі за листопад заплатив 750 грн за опалення, то з урахуванням підвищення тарифу заплатить близько 820 грн. І це при тому, що ще не ясна ціна російського газу. Разом з тим комерційний директор «Полтаваобленерго» Олег Романчук заявляє, що після установки приладів обліку тепла нарахована людям плата за опалення знизиться в середньому за рахунок обліку на 17%.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *