Робоча група прийняла звіт і саморозпустилася
15 грудня 2015, 16:05

У 2015 році на потреби бійців, що беруть участь в антитерористичній операції, Кременчук витратив майже 3 млн. грн. Про це повідомив мер Кременчука Віталій Малецький на засіданні депутатської комісії з питань, пов’язаних з АТО — пише Кременчуцька газета.

З трьох мільйонів гривень, які були передбачені міськбюджетом за даною статтею, з цієї суми освоєно 2 млн. 383 тис. 33 грн. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Зокрема, відповідно до рішень сесії Кременчуцької міської ради було передано майна на суму понад 565 тис. грн. для військових частин А1546, В4750, В2749, В6250, В2701, А1964, В2830. Крім майна військовим підрозділам надавалася фінансова підтримка у розмірі більше 1,5 млн. грн.

У ході засідання, заступник міського голови Валерій Декусар повідомив, що на сьогоднішній день бійці Української армії не потребують військового обмундирування, взуття, продуктів харчування. Як показує практика, в даний час залишається дефіцит в засобах стеження, в запасних частинах для ремонту військової техніки. Після розгляду заявок члени робочої групи вирішили винести на розгляд депутатів міської ради питання про придбання військовослужбовцям цього року безпілотника, двох тепловізорів і запасних частин для автомобіля та ноутбука. Як відстежило Громадське.Кременчук., на завершення робоча група прийняла звіт про використання коштів та вирішила припинити свою подальшу роботу і саморозпустилася.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *