У Кременчуці депутати не підтримали пропозицію «Опоблоку» про відставку уряду
22 грудня 2015, 14:54

Сьогодні депутати Кременчуцької міськради не підтримали пропозицію колег з Опоблока про відставку прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка і всього Кабміну. З такою пропозицією з трибуни виступив депутат Микола Порицький. Він заявив, що «завдяки політиці Яценюка кожен українець заборгував вже 1,5 тис дол».

«Тарифи зростають, рівень зарплати знизився на 22%, в країні процвітає корупція і торгівля посадами … У цього уряду купа антірекордів і Яценюк має піти у відставку. Також вимагаємо відправити у відставку весь уряд. Ми виступаємо проти зростання цін, за підвищення рівня прожиткового мінімуму. У Президента вимагаємо втрутитися в процес і провести розслідування діяльності Кабміну. Він має сформувати новий Кабмін. Від Парламенту ми просимо прийняти закони щодо стабілізації ситуації і врятувати економіку», — зазначив М.Порицький.

Емоційне звернення до Президента і парламенту міські депутати з першого разу не підтримали. Однак, після цього в залі здійнявся шум і багато депутатів заявили, що не встигли проголосувати. Після цього звернення було проголосовано іще, але так і не набрало необхідної кількості голосів.