У Кременчуці ще 20 учасників АТО отримали дозволи на розробку земельної документації
23 грудня 2015, 18:34

Депутати Кременчуцької міської ради VII скликання надали дозвіл на розроблення технічної документації з землеустрою 20 кременчужанам, які мають статус учасників АТО,  та членам родин загиблих учасників АТО.Нагадаємо, на сьогодні у Кременчуці з метою реалізації першочергового права на отримання земельних ділянок для учасників бойових дій, в тому числі учасників антитерористичної операції, яким присвоєно статус учасників бойових дій зарезервувано понад 15 гектарів землі.

Рішення про створення цього резерву було ухвалено на останньому пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради  VI скликання.

На шляху першочергового забезпечення земельними ділянками тих, хто має на те законне право, у  вересні місяці було проведене перше жеребкування. Бажаючим із числа вищезазначених пільгових категорій громадян взяти в жеребкуванні участь тоді запропонували 13 земельних ділянок, раніше зарезервованих депутатами міської ради. По кожній із таких ділянок  були сформовані пакети з персональними даними про тих осіб, які претендували на їх виділення.