У Кременчуці затримано гаражного крадія
15 грудня 2015, 07:42

Працівниками кременчуцького відділу поліції затримано 37-річного раніше судимого чоловіка, що скоїв ряд крадіжок  в місті.

Під час з’ясування всіх обставин кременчуцькими поліцейськими встановлено, що сам затриманий мешканець Кременчуцького району, в літній період скоював крадіжки в Кіровоградській області та був там під слідством, після чого винайняв житло в Кременчуці та скоював протиправні діяння вже у нашому місті.

Всі діяння, що скоєні затриманим зафіксовані та задокументовані в  нагірній частині Кременчука. В основному від рук злочинця потерпіли власники гаражів .

Як повідомив керівник кременчуцької поліції Вадим Могила :-  «Затриманий обирав малозахищені об’єкти, на яких можна було легко зірвати замки чи віджати металоконструкцію. Зараз нами вже  задокументовано 12 крадіжок.  Все накрадене чоловік реалізував  до ломбардів.»

За фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 185 частиною 3 Кримінального кодексу України (крадіжка). За скоєне затриманому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років .

 

За інформацією Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області