ВПУ №7 налогоджує зв’язки із Європою.
15 грудня 2015, 13:17

Сьогодні директор ВПУ №7 Микола Несен та директор Литовського Центру з підготовки  будівельників (м. Каунас) Станісловас Янукайтіс підписали договір про співпрацю, з метою встановлення і розвитку зв»язків  в галузі освіти, науки, культури і спорту. Вже через місяць до навчального центру вирушать 25 чоловік, щоб переймати досвід у своїх литовських колег та в подальшому запроваджувати отриманні знання в ВПУ № 7.

Слід зазначити, що представники Литовського центру не прибули до Кременчука. Сторони спілкувалися за допомогою скайпу.  Але перш ніж перейти до самої процедури підписання угоди,  між містами Кременчуком та Каунасом  відбувся культурний діалог.  До участі у розмові були запрошені:  представники великих промислових підприємств Кременчука,  департаменту освіти і науки  Полтавської ОДА, міський голова Віталій Малецький та ЗМІ. Литовську сторону представляв директор центру  Станіславос Янукайтіс.

Щодо самого договору то можна коротко сказати — він складається із 10 пунктів. Згідно підписаного документу  між сторонами планується взаємовигідне співробітництво в професійній сфері.  Крім того відбуватиметься обмін досвідом  в сфері  передових педагогічних технологій, вивчення освітніх систем Литовської Республіки та України. Передбачено і обмін навчальною та науково методичною літературою і  навчальним обладнанням.

Сторони також планують брати участь у підготовці та реалізації спільних  міжнародних проектів і програм, фінансування яких відбуватиметься за рахунок грантів міжнародних фондів та організацій.