Через епідемію ГРВІ у Кременчуці перенесли сесію міської ради
25 січня 2016, 12:51
Завтра, 26 січня, запланованої сесії Кремеечуцької міської ради не відбудеться. Пленарне засідання перенесли на 2 лютого. Причина — складна епідеміологічна ситуація у місті.
 Наразі на лікарняному знаходиться міський голова Віталій Малецький, секретар міської ради Юрій Гриценко та близько 10-ти депутатів міськради.

Мер підписав розпорядження Про перенесення дати проведення пленарного засідання ІІІ сесії Кременчуцької міської ради.

КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

25.01.2016 № 27-Р

Про перенесення дати проведення пленарного засідання ІІІ сесіїКременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання

У зв’язку з підвищенням рівня епідеміологічного порогу захворюваності в місті, з метою уникнення скупчення великої кількості людей, погіршенням стану здоров’я міського голови та перебуванням секретаря міської ради на лікарняному, керуючись ст.ст. 26, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами):
1. Дату проведення пленарного засідання ІІІ сесії Кременчуцької міської ради VІI скликання перенести на 02 лютого 2016 року о 10.00 год. в сесійній залі міської ради (пл. Перемоги, 2).
2. До проекту порядку денного пленарного засідання ІІІ сесії Кремен-чуцької міської ради VІI скликання включені питання, затверджені розпорядженням від 12.01.2016 № 5-Р «Про скликання ІІІ сесії Кременчуцької міської ради Полтавської області VII скликання».
3. Керівнику апарату міської ради Карпенко Н.В. та начальнику відділу – керівнику прес-служби виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області Перепелятник Ю.М. довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради та мешканців міста шляхом оприлюднення у засобах масової інформації та на офіційному сайті Кременчуцької міської ради.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова В.О. МАЛЕЦЬКИЙ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *