Для кременчуцьких воїнів АТО знайшли майже тисячу земельних ділянок
5 січня 2016, 16:56

А також майданчик для будівництва багатоповерхівок на 870  квартир. Отримати ділянки кременчужани можуть не раніше літа.У мерії Кременчука, 5 січня, презентували зміни до Генерального плану міста. Як повідомила головний архітектор Кременчука Олександра Волощенко, у місті знайшли 8 ділянок і відповідно внесли зміни до генерального плану міста аби там виділяти землю учасникам бойових дій і учасникам АТО. Це дасть змогу видати 977 ділянок.

Ділянка №1: по вулиці Сербіченка — 2,3 га – розрахована на 20 земельних приватних будинків.  Ділянка №2  від АЗС по вулиці Котлова — 2 га, — на 16 приватних будинків. Ділянка  №3 — мікрорайон «Озерний». Розрахована, як на приватну забудову — 770 ділянок, так і на  і багатоповерхову. Там є готові фундаменти, де можна звести  будинки на 870 квартир.  Ділянка №4 — по вулиці Космонавтів (територія колишнього ДНЗ) — 1,13 га — 9 ділянок.  Ділянка №5 – мікрорайон Млинки- Лашки  — 2,44 га – розрахована на 20 приватних будинків.   Ділянка № 6 територія скверу  «Депутатський» — 13,4 га — 110 приватних ділянок.    Ділянка №7 район вулиці Молодіжна  — 2,65 га —  можна розмістити 22 ділянки. Ділянка №8 — квартал 297 — 1,3 га – можна розмістити 10 ділянок для будівництва приватного житла.

Головний архітектор Кременчука, Олександра Волощенко, пояснила, що це приблизні розрахунки та  нагадала, що наразі тривають громадські обговорення, до яких можуть долучитися кременчужани. Далі, вже на лютневій сесії Кременчуцької міської ради депутати внесуть зміни до генерального плану, а ось розподіляти ділянки будуть тільки після розробки детального плану їх забудови, які можуть з’явитися не раніше ніж влітку 2016 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *