Для тхеквондистів закупили надсучасне електронне екіпірування
6 січня 2016, 12:11

Представляв новинки почесний президент міської федерації тхеквондо Олександр Березянський і президент федерації Володимир Лизун разом зі своїм сином-тхеквондистом Дмитром.

Електронне екіпірування четвертого покоління, придбане для тхеквондистів за бюджетні кошти, є найсучаснішим. На нього витратили 250 тисяч гривень, які було закладено у бюджет міста – 2015. Поки такі обладунки в Україні єдині – три комплекти протекторів, чотири шоломи та наколінники. Усе це нашпиговане електронікою, що дозволяє суддям на змаганнях уникнути похибки при підрахунку балів. Кожен удар спортсмена фіксується і оцінюється. Таким чином переможця можна визначати практично зі 100% впевненістю. Раніше такого не було, говорить Олександр Березянський, суддівський фактор відігравав велику роль, а також статус суперника. Більш іменитим бійцям могли зараховувати бали, а супротивникам – ні. Хоча за майстерністю вини нічим не поступалися.

До речі, у Кременчуці школа тхеквондо на досить високому рівні. Не так давно наша землячка Дар’я Кареліна стала чемпіонкою Європи і привезла додому золоту медаль.

На всеукраїнському рівні кременчуцькі спортсмени регулярно займають призові місця.

Чотири з них навіть можуть кваліфікуватися на олімпійські ігри, які пройдуть влітку у Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Але для цього кременчуцьким бійцям потрібно більше їздити на міжнародні змагання. Власне для того, щоб показувати високі результати, і потрібне електронне екіпірування.

Федерація тхеквондо у Кременчуці існує вже 21 рік. Вона тримається практично на ентузіазмі тренерів. Тим не менше її рівень є одним з кращих в Україні. Наразі в місті цим видом спорті займається до 300 юних кременчужан.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *